Dekorasyon Bul

Bahçe Dizayn Örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Bildiğiniz gibi artık şehir hayatı ile birlikte doğaya, doğal olana git gide uzaklaşıyoruz. Artık yapılaşma dışında bir şeyler görmek çok zor. Bir bahçeniz varsa eğer şanslısınız. Şehir hayatından sıyrılıp, birazcık da olsa nefes alabilir insan, bahçesi ile. Büyük ya da küçük bir bahçeniz varsa, ona değer verin. Bahçe dekorasyonu için detayları değerlendirin. Yaza yaklaştığımız şu zamanlarda bahçe dekorasyonu, size hoş keyifler ve sohbetlerin geçtiği bir ortam sunacak. 

Bahçenize özel bir dekorasyon çalışması yapmak istiyorsanız, bahçe dizayn örnekleri çok büyük yardımcınız olacak. Bahçe dizayn örnekleri üzerinde inceleme yaparak, yeni fikirler edinebilirsiniz. Bahsi geçen bahçe dizayn örnekleri:

 bahçe dizayn örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bahçe dizaynı için sadece çiçekler yeterli değil. Çeşitli aksesuarlar ile bahçenize renk katabilirsiniz. Hayal gücünüzü devreye sokarak, bahçe dizaynına birçok yenilik kazandırabilirsiniz. Örnekte görüldüğü gibi eksi bir bisikleti çiçekler ile süsleyebilirsiniz. Bahçenize dahil edebilirsiniz.

bahçe dizayn

Hayal gücünüzü sınırlamayın. Bahçeniz geniş ise eski bir arabayı bile çiçeklendirip, hoş bir görüntü oluşturarak bahçenize dahil edebilirsiniz. İlginç ve bir o kadar dikkat çekici...

bahçe dizayn örnekleri

Havanın aşırı sıcak olduğu günlerde, öğle vakti bahçelerde vakit geçirmek çok zor. Akşam saatleri keyif yapmak için ideal. Bu nedenle bahçe aydınlatması da önemli.

bahçe dizayn modelleri

Bahçenize özel bir bahçe mobilyası satın alarak, bahçe dizaynı için çalışmalara başlıyabilirsiniz. Size özel bir bahçe mobilyası olabileceği gibi, dostlarınız ile birlikte vakit geçirebileceğiniz bir mobilya grubu da olabilir.

bahçe örnekleri

Demin de dedik ya, aydınlatma bahçe dizaynı için önemli. Bahçenizdeki ağaçların birini aydınlatabilir, örnekteki gibi hoş bir görünüme imza atabilirsiniz.

bahçe dizayn örnekleri

Bahçe aydınlatması için ışıklı saksılar, fosforlu taşlar, güneş enerjisi ile beslenen aydınlatma ürünleri kullanılabilir. 

bahçe dizayn modelleri

bahçe dizaynı

Bahçe dizayn örnekleri arasında yer alan yukarıdaki örnekte çok hoş değil mi? Eski bir tahta araba, çiçekler ile donatılmış. Sizin bahçenizde neden böyle bir şey olmasın?

bahçe dizayn örneği

Keyfine, rahatına düşkün olanlar kesinlikle bahçelerinde bir hamağa yer vermeli. Ufak kestirmeler, dergi ve kitap okumak için ideal.

bahçe dizayn

bahçe dekor örnekleri

bahçe dekorasyonu örnekleri

bahçe örnekleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Bahçe Dekorasyonu Bahçe Dizayn Örnekleri
IP Stresser