Dekorasyon Bul

Salon Avize Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
 

Salon dekorasyonunda önemli olan yalnızca mobilyalar değildir. Bir odanın dekorasyonu, halılar, perdeler, aksesuarlar ve ışıklandırma ile tamamlanır. Her detayın oldukça önemli olduğu salon dekorasyonunda, kapıdan ilk girdiğinizde dikkatinizi çeken muhtemelen avizeler olacak. Gösterişli ve göz alıcı avizeler, daha çok klasik ve avangart tarzda salon dekorasyonuna hitap ederken, daha sade ve daha modern tasarımda avizeler, daha çok modern salon dekorasyonlarında karşımıza çıkıyor. Dolayısı ile salon avize modelleri konusunda seçim yaparken, salonun genelindeki dekorasyonun tarzı da oldukça önemli. Yani ışıltılı ya da taşlı avizeler, modern salonlarda zıtlık yaratabilir, ancak bu zıtlık, zıtlıkların uyumunu yaratabileceğiniz bir zıtlık değildir.

avangart salon avize modelleri

Salon avize modelleri için birçok farklı yapı markette uygun fiyata, sezonun birbirinden güzel modelleri uygun fiyata bulabilirsiniz. Ayrıca spot çarşılarda da yine salon avize modelleri çok uygun fiyata satışa sunulmaktadır. Siz de evinizde değişiklik yapmak istiyorsanız, değişikliğe salonun avizelerini değiştirerek başlayın. Ufak dokunuşların büyük değişiklikler yarattığını unutmayın. Salon avize modelleri, son yıllarda modern çizgilerde karşımıza çıkıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Modern dekorasyonlarda kullanılan canlı renkler, son yıllarda avizelerde de yer alıyor. Sarıdan pembeye, turuncudan yeşile kadar birçok farklı canlı renkte salon avize modelleri ile, modern salon dekorasyonunuza farklı bir hava katabilirsiniz. Klasik salon avizelerine gelince, antika görünümlü avizeler, klasik salonlarda çok şık ve göz alıcı bir görünüm yaratıyor. Ayrıca iri taşlı ya da swarovski taşlı avizeler de son dönemde dekorasyonda oldukça popüler. Avantgart mobilyalarla uyumlu gösterişli avizeler de yine salon avize modelleri arasında karşımıza çıkan modellerden. Evinizi baştan yaratmaya salonun avizelerini değiştirerek işe başlayacaksanız, sizin için hazırladığımız galeride en güzel salon avize modellerini bir arada bulabilirsiniz.

modern salon avize modelleri

salon avize

salon avize modelleri

salon avizeleri

salon avize modelleri

salon avize modelleri

salon avize örnekleri

klasik salon avize modelleri

salon için avize modelleri

salon avize modeli

salon avizeleri

salon içi modern avize modelleri

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Anasayfa Aydınlatma Salon Avize Modelleri
IP Stresser